Serwisant sprzętu AGD

Opis

  • Zatrudnimy od zaraz!!!
  • Elektromechanik – specjalista napraw sprzętu gospodarstwa domowego.
  • Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało dokonywanie napraw sprzętu gospodarstwa domowego w domu klienta jak i w warsztacie.

Zakres obowiązków

  • Wizytowanie 6-8 klientów dziennie,
  • Trasy o długości 60-100 km dziennie,
  • Diagnozowanie usterek,
  • Samodzielne zamawianie części,
  • Raportowanie napraw,
  • Wizyta u klientów zgodnie ze standardami,
  • Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

  • Znajomość podstaw elektrotechniki – pomiar podzespołów elektrycznych i elektronicznych,
  • Umiejętności manualne,
  • Systematyczność w pracy,
  • Gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dbanie o powierzony sprzęt,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Umiejętność napraw urządzeń chłodniczych.

Co oferujemy

  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe,
  • Premie za wykonanie zadań,
  • Otwarty system prowizyjny,
  • Samochód służbowy – Dacia Dokker Van,
  • Telefon komórkowy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Szkolenie podstawowe,
  • Gotowe ułożone trasy.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij swoje CV z dokładnie opisanym doświadczeniem zawodowym oraz odpowiedź na pytanie kontrolne: Jakiej mocy będzie urządzenie zasilane 230V, które pobiera 5A?